آموزش جامع و کامل بازی total war : Rome 2 به همراه تجربیات کاربران

291 پست در این موضوع قرار دارد

در در 1395/10/17, 15:56:51، Arshia گفته است :

تو ايتاليا از شهر ارمينيوم حمله ميكنن از زندانش در أصل فرار ميكنن شورش ميكنن از أينا بگزريم چيكارش كنم ديگه اين كوفتي نيادشورش نكنن

اونها شورشی هستند,SLAVES(اس لی و ز)،یعنی اگر زیاد شهر ها رو تسخیر کنی(یعنی اگر در یک استان)تند شهر ها رو تسخیر کنی،نارضایتی مردم رو به همراه داره،این نارضایتی اگر به اوجش برسه چنتا عامل داره (این جاش نیست بگم)

اما پاسخ سوالتون:ببین اونها شورشی هستند،در چه صورتی طغیان یا شورش میکنن؟در صورتی که زیاد برده داشته باشی،اگر زیاد برده داشته باشی دو تا منفعت داره،یکی اینکه درامدت رو بالا میبره و یکی دیگه اینکه اگر زیاد باشن ممکنه شورش کنن،و اینکه در تمام مناطق اینطوریه فقط منحصر به استان Latium یا ایتالیا نیست.

نکته اینجاست که در هر منطقه شورش ها منطبق با یونیت های همون منطقه انجام میشه مثلا در شرق اگر شورش بشه نیرو های نظامی اون از هیلمن یا نیزه دار شرقی(که از نظر تاریخی موجودیتی ندارند)تجهیز میشه.

موفق باشید.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

در در 1395/10/17, 15:56:51، Arshia گفته است :

تو ايتاليا از شهر ارمينيوم حمله ميكنن از زندانش در أصل فرار ميكنن شورش ميكنن از أينا بگزريم چيكارش كنم ديگه اين كوفتي نيادشورش نكنن

اونها شورشی هستند,SLAVES(اس لی و ز)،یعنی اگر زیاد شهر ها رو تسخیر کنی(یعنی اگر در یک استان)تند شهر ها رو تسخیر کنی،نارضایتی مردم رو به همراه داره،این نارضایتی اگر به اوجش برسه چنتا عامل داره (این جاش نیست بگم)

اما پاسخ سوالتون:ببین اونها شورشی هستند،در چه صورتی طغیان یا شورش میکنن؟در صورتی که زیاد برده داشته باشی،اگر زیاد برده داشته باشی دو تا منفعت داره،یکی اینکه درامدت رو بالا میبره و یکی دیگه اینکه اگر زیاد باشن ممکنه شورش کنن،و اینکه در تمام مناطق اینطوریه فقط منحصر به استان Latium یا ایتالیا نیست.

نکته اینجاست که در هر منطقه شورش ها منطبق با یونیت های همون منطقه انجام میشه مثلا در شرق اگر شورش بشه نیرو های نظامی اون از هیلمن یا نیزه دار شرقی(که از نظر تاریخی موجودیتی ندارند)تجهیز میشه.

برای اینکه این مشکل رو دیگه نبینی در هنگام تصرف یا موقع شکست دادن دشمن از سه تا گزینه اون گزینه ای که مربوط به گرفتن اسیر میشه رو انتخاب نکن(فکر میکنم گزینه وسطی باشه)

موفق باشید.

ویرایش شده در توسط Alireza Mashayekh

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام دوستان دو تا سوال دارم:

اول اینکه ساتراپ کردن یعنی چی؟

دوم اینکه توی روم 2 هانیبال،توی دیپلماسی گزینه ی client state چکاری انجام میده؟

اگه میشه راهنماییم کنید.

تشکر...

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

اگه میشه راهنماییم کنید.

تشکر...

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

اگه میشه راهنماییم کنید.

تشکر...

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

در 13 ساعت قبل، Alireza Mashayekh گفته است :

برای اینکه این مشکل رو دیگه نبینی در هنگام تصرف یا موقع شکست دادن دشمن از سه تا گزینه اون گزینه ای که مربوط به گرفتن اسیر میشه رو انتخاب نکن(فکر میکنم گزینه وسطی باشه)

موفق باشید.

سلام خسته نباشي  من هميشه وقتي شهري رو ميگيرم سه گزينه مياد پايينش ومن گزينه وسطي يعني كيسه پول رو ميزنم يعني أين باعث شورش ميشه

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

در هم اکنون، Arshia گفته است :

اگه شورشی هستن به نوع حکومت کردن تو بر میگرده

مردم  رو راضی نگه دار

پولت رو بیشتر کن

سعی کن کمترین نیرو رو برداری و کمترین دشمنی با حکومت ها رو داشته باشی و با کمترین نیرو سعی کن در محیط نبرد پیروز شی

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

در هم اکنون، Arshia گفته است :

اگه شورشی هستن به نوع حکومت کردن تو بر میگرده

مردم  رو راضی نگه دار

پولت رو بیشتر کن

سعی کن کمترین نیرو رو برداری و کمترین دشمنی با حکومت ها رو داشته باشی و با کمترین نیرو سعی کن در محیط نبرد پیروز شی

Arshia پسند دیده است

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

در 18 ساعت قبل، Alireza Mashayekh گفته است :

من معمولا با ٢٠٠٠. سرباز شهري رو ميگيرم و در ضمن كسي هست با فكشن روم كار كنه يا نه 

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

در 23 ساعت قبل، mh.shokrgozar گفته است :

اگه میشه راهنماییم کنید.

تشکر...

دوستان اگه میشه راهنماییم کنید

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

در 14 ساعت قبل، Arshia گفته است :

من معمولا با ٢٠٠٠. سرباز شهري رو ميگيرم و در ضمن كسي هست با فكشن روم كار كنه يا نه 

اگه ميشه جوابمو بديد

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام دوستان در warrant بعد از تاسیس کشور می شه لرد ها رو خرید؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

در 2 ساعت قبل، behnam گفته است :

سلام دوستان در warrant بعد از تاسیس کشور می شه لرد ها رو خرید؟

دوست عزيز تو اين صحفه فقط روم ٢ بحث ميشود و راجع به كمپاني توتال. وار اين بازي مربوط به كمپاني توتال وار هست؟؟؟؟؟؟؟

Shahab پسند دیده است

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

در در 1395/10/19, 08:55:12، Arshia گفته است :

سلام خسته نباشي  من هميشه وقتي شهري رو ميگيرم سه گزينه مياد پايينش ومن گزينه وسطي يعني كيسه پول رو ميزنم يعني أين باعث شورش ميشه

سلام،دقیقا،ببین قبل از این که اون کیسه پول رو بزنی،بخون چی نوشته،شهر رو فکر کنم Loot میکنی یعنی ی جورایی معنی Sack یعنی غارت رو میده،و افراد دشمن رو اسیر میگیری،آره این باعث شورش میشه،البته عوامل مختلف هستن  که گفتم.

Shahab پسند دیده است

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

در در 1395/10/19, 14:34:03، Arshia گفته است :

به چیزی نیاز داری؟سوال داری بگو

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

در 20 ساعت قبل، mh.shokrgozar گفته است :

دوستان اگه میشه راهنماییم کنید

سلام حتما راهنماییت میکنیم.

ببین  باید ب خرده از تاریخ بهت بگم،کلمه ساتراپ و ساتراپی در دوره هخامنشیان و بعمنای استان و استان دار بود،یعنی چی؟یعنی اینکه شما میای ی منطقه(یک شهر از یک استان)رو تسخیر میکنی اگر اخرین شهر اون فکشن باشه(که پایتختش هم میشه با علامت ستاره مشخصه) یعنی با این کار شما اجازه میدی اون فکشن نظام حکومتیش باقی بمونه اما در عوض باید مقداری پول و در هر ترن بهت ارتش بده ،دقیقا همون کاری که هخامنشیان میکردند. بعد از تسخیر گزینه ساتراپ یا کلاینت استیت یا Liberate و... میاد،معمولا ساتراپ برای شرقی ها استفاده میشه یعنی فقط شرقی ها میتونن از این گزینه استفاده کنن(فک کنم باختر (Bactria)هم این گزینه رو داشته باشه ،چون نظامشون شرقی بود)،و اگر باز هم برگردیم به تاریخ میبینیم که اشکانیان نظام ملک الطوایفی رو داشتند ،بگذریم،اما این گزینه چی کار میکنه و چطور میشه فکشنی رو تحت کنترل خودت دربیاری؟درضمن در فکشن های یونان و روم و چنتا دیگه میتونی کلاینت استیت بکنی،اینم شبیه ساتراپ هست فقط اسمش رو غربی کردن.

دوراه داری:اقدام نظامی،اقدام دیپلماسی

اقدام نظامی:یعنی با جنگ تا پایتخت میری بعد اون رو ساترپ خودت میکنی.

اقدام دیپلماسی:اگر فکشن به حدی ضعیف شد که دیگه نمیتونه ارتش بسازه یا در فقدان مالی هست(بسته به شرایط AI)گزینه Become Satrapy یا Client States رو بزن ،در پایین صفحه دیپلماسی احتمالش هست که چقد باشه اگر High بود یعنی صد در صد .

موفق باشید.

mh.shokrgozar Shahab پسند شده

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

در 21 ساعت قبل، mh.shokrgozar گفته است :
در 10 ساعت قبل، Arshia گفته است :

دوست عزيز تو اين صحفه فقط روم ٢ بحث ميشود و راجع به كمپاني توتال. وار اين بازي مربوط به كمپاني توتال وار هست؟؟؟؟؟؟؟

Warband:)

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

در در 1392/06/31, 12:21:04، josef stalin گفته است :

یه کم تخصصی تر بنویس

به نظر من همون اول که با اشکانی ها رفتید سریعا با اقوام داها قطع رابطه کنید چون جز ضرر هیچی براتون ندارن

بعد سراغ خورسامی ها برید و اونا رو ساتراپ خودتون کنید (اگه تو نستید ماساجت ها رو هم ساتراپ خودتون کنید)

حالا با خیال راحت استان اریا و پارتاوا رو بگیرید

اقا من تو حکومت پارتیا تو روم 2 همه ایرانو گرفتم بازی کی تموم میشه؟؟ D:

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

در در 1392/06/31, 12:21:04، josef stalin گفته است :

یه کم تخصصی تر بنویس

به نظر من همون اول که با اشکانی ها رفتید سریعا با اقوام داها قطع رابطه کنید چون جز ضرر هیچی براتون ندارن

بعد سراغ خورسامی ها برید و اونا رو ساتراپ خودتون کنید (اگه تو نستید ماساجت ها رو هم ساتراپ خودتون کنید)

حالا با خیال راحت استان اریا و پارتاوا رو بگیرید

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

در 1 ساعت قبل، ARCES گفته است :

وقتي جهان رو تصرف كني بازي تموم ميشه

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

در 8 ساعت قبل، Alireza Mashayekh گفته است :

سلام،دقیقا،ببین قبل از این که اون کیسه پول رو بزنی،بخون چی نوشته،شهر رو فکر کنم Loot میکنی یعنی ی جورایی معنی Sack یعنی غارت رو میده،و افراد دشمن رو اسیر میگیری،آره این باعث شورش میشه،البته عوامل مختلف هستن  که گفتم.

تو روم ١ وقتي شهري رو ميگرفتي ٣ گزينه ميومد يكي اين كه كردم از شهر برن و جاي ديگه كار و زندگي كنن دوم اين كه مردم برأي تو كار كنن و سوم اينكه شهر رو قتل و عام كني  منم بر أساس اون گزينه هارو ميزدم ميشه اين گزينه هارو بگي چي هست كه من باهاشون آشنا شم  

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

در 8 ساعت قبل، Alireza Mashayekh گفته است :

تو روم ١ وقتي شهري رو ميگرفتي ٣ گزينه ميومد يكي اين كه كردم از شهر برن و جاي ديگه كار و زندگي كنن دوم اين كه مردم برأي تو كار كنن و سوم اينكه شهر رو قتل و عام كني  منم بر أساس اون گزينه هارو ميزدم ميشه اين گزينه هارو بگي چي هست كه من باهاشون آشنا شم  

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

در 9 ساعت قبل، Alireza Mashayekh گفته است :

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

در 9 ساعت قبل، Alireza Mashayekh گفته است :

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری