رفتن به مطلب

توتال وار ایران

سایت و انجمن های مرجع رسمی توتال وار ایران آموزش مودینگ سری توتال وار و ساخت بسته های الحاقی، دانلود مود، آموزش های مرتبط با بازی های توتال وار، خرید سری توتال وار اسکایریم و مود های مرتبط با بازی اسکاریم
کانال تلگرام

عنوان جدید توتال وار Total War: THREE KINGDOMS

این بازی که به تازگی توسط شرکت CA معرفی شده است در پاییز 2018 منتشر می شود و بازیکن قادرخواهد بود تا برای اولین بار در سری توتال وار دوران فئودال چین را تجربه کند. پرسش و پاسخ از مدیر شرکت CA در سایت توتال وار ایران
کانال تلگرام مشاهده جزییات

دانلود نسخه کرک شده Total War Warhammer 2

شرکت توتال وار کریتیو اسمبلی با ساخت Total War: Warhammer II به خوبی به همگان ثابت کرد که عزم خود را برای ساخت هرچه بهتر سه‌گانه‌ی Total War: Warhammer جزم کرده و قصد دارد رکوردی بزرگ از خود به جای بگذارد. رکوردی که در نهایت قرار است به بزرگ‌ترین تجربه‌ی توتال‌وار و چه بسا بزرگ‌ترین تجربه‌ی بازی‌های استراتژی تبدیل شود و نام این استودیو را برای همیشه به عنوان پرچم‌دار بازی‌های استراتژی نوبتی ثبت کند.
کانال تلگرام دانلود کنید

دانلودمستقیم آخرین نسخه روم 2 توتال وار 2017

کانال تلگرام دانلود کنید
آخرین اخبار
  • خبر جدید:
  • توتال وار ایران به روز رسانی شد
josef stalin

مشکلات بازی Rome 2 total war

پست های پیشنهاد شده

در در 1395/08/29, 22:06:13، gzamani گفته است :

سلام.

یه سوال دارم:

من توتال وار روم2 امپرور ادیشن(آپدیت شده) دانلود کردم. رفتم دیدم که زده نسخه2.0 --- قبل از اون نمی دونستم بازی آپدیت شده س و یه آپدیت امپرور نصب کردم و دیدم ورژن بازی شده 2.2 --- مگه 2.2 خشم اسپارتا نیس؟

سلام......

آپدیت با دی ال سی فرق داره آقا جان.....شما بازی رو فقط ارتقا دادید اما دی ال سی اسپارتا رو باید جدا نصب کنید برید به این تاپیک و مجددا بازی رو با دی ال سی اسپارتا دان و نصب کنید حدودا 20 گیگ هست سالم و مطمن...... 

http://totalwarpersian.ir/topic/2093-%D8%AF%D8%A7%D9%86%D9%84%D9%88%D8%AF-dlc-%D8%AC%D8%AF%DB%8C%D8%AF-the-wrath-of-sparta-%D8%A8%D8%B1%D8%A7%DB%8C-%D8%A8%D8%A7%D8%B2%DB%8C-total-war-rome/

ویرایش شده در توسط asadyan

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
در در 1395/09/03, 22:06:12، asadyan گفته است :

سلام......

آپدیت با دی ال سی فرق داره آقا جان.....شما بازی رو فقط ارتقا دادید اما دی ال سی اسپارتا رو باید جدا نصب کنید برید به این تاپیک و مجددا بازی رو با دی ال سی اسپارتا دان و نصب کنید حدودا 3 گیگ هست سالم و مطمن...... 

http://totalwarpersian.ir/topic/2093-%D8%AF%D8%A7%D9%86%D9%84%D9%88%D8%AF-dlc-%D8%AC%D8%AF%DB%8C%D8%AF-the-wrath-of-sparta-%D8%A8%D8%B1%D8%A7%DB%8C-%D8%A8%D8%A7%D8%B2%DB%8C-total-war-rome/

سلام.

من از نوا گیم این دی ال سی رو دانلود کردم.نمی دونم خشم اسپارتا هست یانه...فقط میدونم نسخه ریلودد هست.خشم اسپارتا نسخه ریلودد داره آیا؟

ضمنا این لینکی که توی تاپیک بالایی اومده برای من حتی با نبات شکن هم نمیاد.

------------------------------------------------------------

سلام دوستان.

یه مدتی مشکل اینو داشتم که کلا نمیتونستم وارد بازی بشم، اما الان برای من grand campigan نمیاد.بقیه کمپین ها میان بدون مشکل اما هنگام ورود به این کمپین بازی کرش میکنه.

لینک به ارسال

سلام

من تازه بازی روم 2 رو نصب کردم 

Hannibal at the gate

آیا این ورژن آخره این بازیه ؟

برای بهتر شدنه این گیم نیاز به این مود ها هست؟

لینک به ارسال
مهمان
در 5 ساعت قبل، jalilmayeli گفته است :

سلام

من تازه بازی روم 2 رو نصب کردم 

Hannibal at the gate

آیا این ورژن آخره این بازیه ؟

برای بهتر شدنه این گیم نیاز به این مود ها هست؟

سلام . خیر این ورژن آخر نیست . برای نصب مود ها باید ورژن آخر رو داشته باشی

میتونی از فروشگاه سایت سفارش بدی که به همراه مود سورنا 2 عرضه میشه و ورژن آخر روم 2 با همه DLC هاشه

لینک به ارسال
در در 1395/09/19, 17:50:10، gzamani گفته است :

سلام.

من از نوا گیم این دی ال سی رو دانلود کردم.نمی دونم خشم اسپارتا هست یانه...فقط میدونم نسخه ریلودد هست.خشم اسپارتا نسخه ریلودد داره آیا؟

ضمنا این لینکی که توی تاپیک بالایی اومده برای من حتی با نبات شکن هم نمیاد.

------------------------------------------------------------

سلام دوستان.

یه مدتی مشکل اینو داشتم که کلا نمیتونستم وارد بازی بشم، اما الان برای من grand campigan نمیاد.بقیه کمپین ها میان بدون مشکل اما هنگام ورود به این کمپین بازی کرش میکنه.

من اون سایت رو بدون قند شکن باز میکنم و مشکلی هم نداره تا زه وقتی بانبات شکن باز میکنی سرعت دان رو بالا میبره..........به هر حال این سایت بهترین و سالم ترین لینک هارو برای بازی های توتال وار داره........حتما از این سایت دانلود کنید.......مشکل کرش هم میتونه به خاطر مود ها باشه که کمپین رو تحت تاثیر قرار میده......به هر حال بازی رو به طور کامل از کامپیوترت پاک و بعد دوباره بازی رو نصب کن اینبار بدون هیچ مودی بازی رو اجرا کن ببین چی میشه.........بعضی فایل های بازی تو این آدرس باقی میمونه و پاک نمیشه اونارو هم پاک کن

C:\Users\pc\AppData\Roaming\The Creative Assembly\Rome2

لینک به ارسال

سلام.

الان نگا کردم برای منم میاد :| قبلا نمیومد :| . خلاصه میخوام بگم که فقط یه صفحه میاد که من نمیدونم باید چیکار کنم لینک دانلود رو بهم بده. باید چیکار کنم؟

لینک به ارسال
در 3 ساعت قبل، gzamani گفته است :

سلام.

الان نگا کردم برای منم میاد :| قبلا نمیومد :| . خلاصه میخوام بگم که فقط یه صفحه میاد که من نمیدونم باید چیکار کنم لینک دانلود رو بهم بده. باید چیکار کنم؟

بفرما :thumbsup:

http://pcgames-download.net/2014/11/pc-multi-total-war-rome-ii-emperor-edition-reloaded-mega-uploaded-turbobit/

ویرایش شده در توسط asadyan

لینک به ارسال

1 خود بازی روم 2 رو نصب کن

2 بازی رو کرک کن ولی اجرا اصلا نکن!

3 آپدیت بازی رو نصب کن ولی اصلا کرک نکن!

4 بعد از نصب آپدیت تو فلدر اصلی بازی باید فایلی با نام patch وجود داشته باشه بدون run as admin روش دابل کلیک کن بذار تا پروسه patching انجام بشه حدود 20 الی 30 دقیقه طول می کشه

5 بعد از اتمام patching بازی رو کرک کن و اجرا کن 

لینک به ارسال
مهمان
در هم اکنون، Arshia گفته است :

اقا يكي جواب منو بده

امرتون رو دوباره بفرمایین

لینک به ارسال

دوستان من یه مشکلی دارم

در کاستوم بتل وقتی نیروهامو انتخاب می کنم  استارت بتل هنوزم خاموشه ، متوجه شدم که باید نیروهای مقابل رو هم خودم انتخاب کنم در حالی ک اینطور نبود .  میشه راهنمایی کنید

لینک به ارسال

دوستان عزیز ، میشه اگه کسی بلده منو راهنمایی کنه . من واقعا گیر کردم

توی کاستوم بتل نیروهای مقابلو خودم باید انتخاب کنم . نمیشه به صورت خودکار باشه . یعنی من فقط نیروهای خودمو انتخاب کنم

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری