رفتن به مطلب

توتال وار ایران

سایت و انجمن های مرجع رسمی توتال وار ایران آموزش مودینگ سری توتال وار و ساخت بسته های الحاقی، دانلود مود، آموزش های مرتبط با بازی های توتال وار، خرید سری توتال وار اسکایریم و مود های مرتبط با بازی اسکاریم
کانال تلگرام

عنوان جدید توتال وار Total War: THREE KINGDOMS

این بازی که به تازگی توسط شرکت CA معرفی شده است در پاییز 2018 منتشر می شود و بازیکن قادرخواهد بود تا برای اولین بار در سری توتال وار دوران فئودال چین را تجربه کند. پرسش و پاسخ از مدیر شرکت CA در سایت توتال وار ایران
کانال تلگرام مشاهده جزییات

دانلود نسخه کرک شده Total War Warhammer 2

شرکت توتال وار کریتیو اسمبلی با ساخت Total War: Warhammer II به خوبی به همگان ثابت کرد که عزم خود را برای ساخت هرچه بهتر سه‌گانه‌ی Total War: Warhammer جزم کرده و قصد دارد رکوردی بزرگ از خود به جای بگذارد. رکوردی که در نهایت قرار است به بزرگ‌ترین تجربه‌ی توتال‌وار و چه بسا بزرگ‌ترین تجربه‌ی بازی‌های استراتژی تبدیل شود و نام این استودیو را برای همیشه به عنوان پرچم‌دار بازی‌های استراتژی نوبتی ثبت کند.
کانال تلگرام دانلود کنید

دانلودمستقیم آخرین نسخه روم 2 توتال وار 2017

کانال تلگرام دانلود کنید
آخرین اخبار
  • خبر جدید:
  • توتال وار ایران به روز رسانی شد
josef stalin

مشکلات بازی Rome 2 total war

پست های پیشنهاد شده

تمامی مشکلاتون رو اینجا بگید

وقتی دکمه اند ترن رو میزنی برا همه خیلی وقت میکشه یا برا من؟؟

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
مهمان

خوب این تاپیک نباید اینجا باشه اینجا مربوطه به مود های بازی

منتقل شد

خب : مشکلات این بازی رو بذار بگم

1- لودینگ های خیلی طولانی

2-اند ترن طولانی (چون 120 تا قبلیه باید حرکت های خودشونو انجام بدن هرچه بیشتر کمپین مپ معلوم باشه زمان بیشتری برای اند ترن میگیره متاسفانه این نه باگه نه چیزی دیگه این مربوطه به گستردگی و عظمت بازی که ای کاش CA یه فکری براش میکرد )

3- گرافیک! ببینید گرافک رو حتی روی Extreme بذارید بازم تکسچر ها بی کیفیت اند مگر اینکه گزینه unlimited graphics memory رو از تنظیمات بازی بزنی اونطوری به شدت تکسچر ها با کیفیت میشن ولی افت فریم به خصوص موقع جنگ دو یونیت ایجاد میشه پیشنهاد میکنم مموری گرافیکتون 2 گیگ باشه

4-باگ های فراوان که CA قول داده این مورد و مورد 3 با پچ های بعدی رفع بشن یعنی بازی روی سیستم های متوسط افت فریم نده و باگ ها هم برطرف شه

5- نورپردازی و رنگ پردازی ضعیف که محیط تیره نشون داده میشه البته عین واقعیت هست مثلا یه جنگ تو بیابون داشتم دقیقا عین بیابون های ایران بود محیطش و خیلی خوب کار شده ولی ای کاش یک دکمه کونتراست هم تو تنظیمات میبود

6-نیاز به وقت گذاشتن زیاد برای تازه کار های توتال وار که بلد نیستن که CA برای این کار دایره المعارف ساخته که شاید تیم ما به فارسی تبدیلش کنه و یا امیدواریم که دارینوس این کار رو کنه

یادمون هست موقع امپایر هم مشکل افت فریم شدید در فروم فارسی توتال وار جلال(رضی الله عنه) بود که راجع بهش بچه های گل گذشته توتال وار دربارش بحث میکردن خب با پچ های جدید بازی درست خواهد شد

نکات + ای که داره اینه :

1- قابلیت گذاشتن 40 یونیت در هر ارتش که پیش تر سابقه نداشته

2- کمپین مپ بزرگ و وسیع بودن محیط

3- سخت بودن برای کشور گشایی چون طبق واقعیت تاریخی این کار خیلی سخت است

4-پیچیده شدن روابط و ... دربازی که اتقاقا عین واقعیت هست و بازی لذت بخش تره

5- آهنگ های بسیار زیبا در کمپین ولی آهنگ های جنگ میتونست بهتر باشه ولی همینش خیلی خوبه

6-گیم پلی فوق العاده و انیمیشن بسیار خیره کننده یونیت ها که با هم میجنگن و چهره متفاوت هر سرباز در یونیت ها

7-کیفیت زیاد تکسچر های ساختمان ها و درختان که بسیار به واقعیت نزدیک است ولی متاسفانه موجب پایین افتادن فریم بازی میشود در سیستم های معمولی و حتی پیشرفته در ایران

8-روایت تاریخی بازی ! جنگ های داخلی یونان و ... همچنین وجود فکشن زیبای پارت و فرهنگ ما ایرانی ها در بازی که عین تاریخ ساختن آن شاهکار این نسل میباشد

9-سیستم ذره های فوق العاده در صورتی که روی نهایت گرافیک بازی کنید ، دانه های برف عین واقعیت هست و ذرات باران نیز صفحه مانیتور را خیس میکنند ولی زیاد محسوس نیست اما خیلی احساس واقعیت به آدم دست میدهد.

انتظارات از این بازی فوق العاده بالا بود چرا که CA خیلی عکس و تریلر زیبا میذاشت و از این بازی تعریف میکرد طوری که 6 برابر سری های قبل پیش خرید صورت گرفت ولی اکنون بازی زیر حد انتظارات بود که خریداران CA در سایتشون به شدت سازندگان بازی را مورد سرزنش قرار دادند که مدیر مسئول CA ناچار به عذرخواهی شد و البته به شدت در حال تلاش شبانه روزی هستند که پچ هایی عرضه کنند که انتظارات را برآورده کند . CA در این بازی خیلی اشتباهات مرتکب شد که هر کسی انواع و اقسام مشکلات رو داره

خلاصه نباید به بازی سخت گرفت بازی واقعا خیلی خوب هست و گرافیکش برای کسی که سیستم خیلی خوبی تهیه کرده واقعا لذت بخش خواهد بود. افت فریم ، باگ ها و ... توسط پچ های هفتگی CA حل خواهند شد CA اگر این مشکلات را حل نکند در بازی بعدی احتمالا مدیوال 3 به شدت دچار نزول خریدار خواهد شد و دچار ورشکستگی میشود . لذا آنها تحت فشار قرار دارند که حتما این مشکلات را درست میکنند

نمره های من به بازی :

گرافیک 9/10 به خاطر رنگ پردازی و نور پردازی نه چندان جالب

گیم پلی 10/10

موزیک و صدا گذاری : 9/10

در کل : 9.5

ارزش بازی کردن : صد درصد

با پچ های آینده حتما مشکلات حل میشه نگران نباشید

لینک به ارسال
مهمان

هر هفته یه پچ منتشر میشه DLC و پچ های بازی موجب میشه بازی به 35 گیگ برسه الان 18.5 گیگ ( مال من 19.5 گیگ )

لینک به ارسال

سلام...

دوستان اول از همه این سیستم منه :

7870 ati

i5 cpu

ram 4

حالا با این مشخصات باید بازیو راحت اجرا کنم دیگه درسته؟ ولی شدیدا افت فریم دارم! اینجوری که من فهمیدم کلا بازی افت فریم داره درسته؟ یعنی فقط من نیستم... راه حلی نیست؟ الان من چکار کنم؟ خدا وکیلی کچلم کرد این لامصب!!

لینک به ارسال
مهمان

سلام

خوش آمدید به انجمن ما و امیدواریم که فعال باشید :)

سیستم شما خیلی خوبه این بازی کلا از پایه مشکل داره و صدای همه در اومده و CA ناچار به عذرخواهی شد

باید منتظر پچ های بازی باشیم تا مشکل افت فریم ها رو حل کنه

پچ اول بازی تا حدودی این کار رو کرد به نظرم

دانلود پچ اول بازی:

http://dl3.ps-army.com/Download/Updates/total-war-rome-ii-update-1-reloaded.www.PS-Army.Com.rar

این نسخه خیلی نا امید کننده بود ولی باید به درست شدن توسط پچ های هفتگی ( که جمعه ها منتشر میشه) امیدوار بود

این پچ برای بعضیا خیلی خوب بوده و مشکل افت فریم رو حل کرد ولی برای خیلیا نه !

خلاصه برای من که کرایسیس 3 (غول این نسل) رو بدون افت فریم بازی کردم(مشخصات سیستم تو پروفایلمه) ولی این :( لذا مشکل از بازی هست ! البته اینم بگم بهترین توتال وار ها روم 1 ، مدیوال 2 و شوگان 2 بود از نظر من ! بقیه هم بیخود بودن !

لینک به ارسال

ممنون، منم امیدوارم یه خورده از خنثا بودن در بیام و فعالیت کنم...

خدا لعنتشون کنه با این هیولایی که همینجوری دور هم دادن بیرون! شخصا به فنا رفتم اینقدر با این ور رفتم! اخه یکی نیست بگه قبلش خو یه تستی بزن این فریمو بعد بده بیرون لامصب مگه آزار دارید!!

خداییش روم 1 ، مدیوال 2 از همشون بهتر بود! دود از کنده بلند میشه... رسما تو نسخه ی empire گند زدن، البته بجز جنگ دریاییش که چیز تازه ای بود.

راستی بی زحمت یه لینک سالم آپدیت 1 با یه کرک سالم اگر لطف کنی بزاری یک در دنیا 100 در آخرت {معلوم نیست باشه یا نه} خدا نصیبت کنه هرچی بخوای! یه اموزشم بدی خیلی ممنونت میشم که چجوری نصبشون کنم...

لینک به ارسال

اقا این رمز فایلم لطف کنید ممون میشم، هرچی به ذهنم میرسید زدم نشد دیگه { تایید نکنید دیگه اسپمه }

لینک به ارسال
مهمان

والا خیلی بدم اومد دیگه وقتی دیدم افت فریم داره !

آپدیت 1 که لینکشو گذاشتم کرک شدس من تست کردم رو نسخه ریلودد کار میکنه و اجرا میشه 5 تا فریم میبره بالاتر همین! البته به نظرم با فکشن پارت برید مشکل افت فریم کمه :P

این که آپدیت 1 هست که گذاشتم : http://dl3.ps-army.c...PS-Army.Com.rar

رمز فایل :

www.ps-army.com

روشی نداره اجراش که کردی خودش میگرده دنبال روم 2 تو کامپیوترت پیداش که کرد خودش نصب میکنه کرکش هم اتومات هست و نصب میکنه بعدش وارد بازی شو

من که تست کردم هیچ مشکلی نداشت در اجرای بازی ولی خوب همچنان افت فریم...

CA اگه پچی درست نکنه که فریم بازی رو زیاد کنه هم آبروش میره هم دیگه کسی بازیهاشو نمیخره !

دقت کن این پچ هم خودش که اومده مشکلات رو حل کنه خودش مشکل داره :D ! رنگ آسمون قرمز هست که برای همین پچ یه پچ دیگه زدن :

http://forums.totalw...7-Red-sky-issue

منم دیدم آسمون قرمز هست مثل غروب شده بازی ! این CAچه میکنه پچ تو پج میکنه ! کلا خیلی ضایع شدن این CA ! امیدوارم همه شکایت کنن پول پیش خریدشونو که این همه دادن پس بگیرن!

راستی بعد از 3 سه سال انجمن داری یه همشهری دیدم در این فروم :) خوش اومدی هم شهری (جناب

waffen_ss)

لینک به ارسال
مهمان

همشهری پس این آپدیت 30 مگ واسه چیه؟

CA فقط تا الان یک آپدیت یا پچ زده که 33 مگ هست که همونیه که شما میگید ولی فشردش کردن شده 7 مگ نصبش کنید همون 33 مگ هست

برای این پچ یه فیکس هم زدن که 22 مگ هست که مشکل قرمز بودن آسمون رو حل میکنه

جز این دو تا دیگه چیزی منتشر نشده باید صبر کنیم تا پچ 2 بیاد شاید اون بیشتر کارساز باشه الان کارکنان CA دارن شبانه روزی تلاش میکنن خیلی تحت فشارن

به زودی همشهری هایه من میان

ارتش کاشان در راه است

اسپم ؟ :D

اما در کل امیدواریم این انجمن در کاشان نیز معروف شود ;)

یک سری نکات جدید اضافه کنم یکی از کاربران سایت CA گفته :

Well i had tried the fixes written in the forum with no effect, but it led me some how ,in brief instead of lowering your graphic/s quality only ,i suggest lowering the resolution as well ,it pretty works for me on high graphics with no lags...

در کل میگه ریزولوشن تصویر رو تو بخش تنظیمات پایین بیارید اما با نهایت گرافیک تونسته بدون افت فریم بره ! من امتحان نکردم ولی خوب اینم یه ایده ای هست دیگه

و این هم متن نامه معذرت خواهی CA ! اونا خودشون خیلی بیشتر از ما ناراحتن چون چیزی رو منتشر کردن که به نظر خودشون جالب نبوده به همین دلیل عذرخواهی کردن !

Hi everyone and thanks for your attention.

We just wanted to reassure you that we do know it’s an extremely annoying and frustrating time for some of you at the moment and we are working around the clock to sort out those issues that you are having. The first patch has just gone up - it's not trouble-free we know and are fixing with a hotfix, but there will be another next week and every week after that till the problems are gone.

At the moment it may seem that the changes are slight, but they aren’t the only ones we are working on currently and bigger changes are happening now for future patches.

If you are having a problem, it is totally unacceptable and a big deal for us, please know that we are spending all our dev effort on fixing outstanding issues.

I realise in our rush to do that we haven’t updated you on the situation, so if you are interested, please read on.

Scale of launch issues

First and foremost let me say that if even one person has a problem running the game we would want to fix it, this is why we’ve set up 24 hour support and if you post in the support forums you will get an answer or discover a solution that’s already posted for your issue.

I appreciate that it doesn’t help to know this if you are somebody having an issue, but the vast majority of people are running the game without problems. At the moment we are seeing 2% of people playing reporting a technical issue. Let me be clear, that is 2% too many and we will be helping them into the game and working very hard to make sure they get the best possible experience.

To these people we are really very sorry that you are having problems, we really want to get you enjoying our game, please do take the time to post your issue in the Support Forum if there isn't a fix for you available in there already.

Technical Issues

ROME II is a big and complex game and, especially on PC, we are always conscious of the wide variety of different combinations of hardware out there and, while we do test extensively before launch, it is clear that we have failed some of you and we will look at the way in which launch games in the future. Again, I know this is scant comfort to you if you have a set-up that is not performing well, but we do intend to fix your specific problem – whoever you are and whatever it is - as soon as we can.

Many issues have been alleviated by the workarounds and system tweaks posted about in the Support Forum, please do head to this thread as your first port of call http://forums.totalw....support-forums, if your issue is not solved by stepping through these solutions please do post your issue in the Support Forum and one of the team will get back to you.

Gameplay Issues

If you have concerns on the actual features and mechanics, like gameplay balancing and AI behaviour, we do want to hear about them. As mentioned before launch we absolutely intend to support ROME II post-release with plenty of content, further development and comprehensive balancing through-out – and no I’m not thinking of DLC you have to pay for. We have already planned for some very interesting stuff and we wanted to do that with advice from the community.

Please do keep posting your concerns, our code team are focussing on tech issues to get people playing, but our design teams are very aware of your concerns and are already looking at ways to add further options and rebalance aspects of the game.

You will see our community team dropping into threads to ask questions, please do chat to them, but even if you don’t see a response please do know that we look at the forums every day here and do appreciate what you have to say.

Thank you for reading,

Mike Simpson]

1. Optimization (battle and campaing map fps)

2. End turn time. Right now the more turns in the game the more time it takes. One person wrote 6min after 140 turns

3. AI system. Too much passive, diplomacy iisues, etc.

4. Units (power balance, formation problems: vulnerable testudo and poor phalanxses)

5 Graphic issues ( poor textures, zombie faces)

6. Problem with benchmark. It doesn't apply changes made in graphics. No matter which quality i chose allways running 60fps with poor graphics

7. Add more you know about

1- افت فریم در کمیپن و بتل

2- مشکل طولنی بودن زمان اند ترن میگه یکی گزارش داده که بعد از 140 ترن وقتی اند ترن رو زد (به علت گستردگی بازی) 6 دقیقه طول کشید تا بره ترن بعد خیلی بده این!

3- هوش مصنوعی ، مشکلات دیپلماسی و ...

4-یونیت ها ، مشکلاتشون

5- مشکلات گرافیکی : تکسچر های بی کیفیت و چهره های زامبی مانند (که در نسخه کرک شده مشکل چهره زامبی مانند نداریم این در بین خارجیای توتال وار سنتر معروف شده مشکل زامبی بودن صورت های یونیت ها)

7-...

البته به شخصه اعلام میکنم نسخه کرک شده بهتر از اوجینال هست و مشکلاتش کمتر هست

حتما نسخه ریلودد رو تهیه کنید که پچ ها روش بتونن نصب بشن نسخه بلک باکس چون زبان ها به غیر از انگلیسی رو حذف کرده پچ ها نمیتونن روش نصب شن ما به شدت به پچ های این بازی احتیاج داریم چون بازی به این عظمت ساختن باگ ها و مشکلاتش عظیم تره!

اینم لیست مشکلاتی که تو فرومشون معرفی شده دقیقا همینا هم ما داریم که ترجمه میکنم :

لینک به ارسال

ما که هنوز نگرفتیمش ولی معلومه کلی مشکل داره این همه روم روم کردن که اینو تحویل ملت بدن :angry:

یه سوال اگه تنظیمات گرافیک. پایین بیاریم مشکل حل نمیشه؟

لینک به ارسال
مهمان

ما که هنوز نگرفتیمش ولی معلومه کلی مشکل داره این همه روم روم کردن که اینو تحویل ملت بدن :angry:

یه سوال اگه تنظیمات گرافیک. پایین بیاریم مشکل حل نمیشه؟

مشکل همینه محمد تنظیمات هم روی low بذاری بازم همون مشکلا هست ! موتور بازی به درد نمیخوره !

اینا باید میومدن همون شوگان 2 رو بر میداشتن ، اروپا و ایران و افریقا رو اد میکردن یک سری یونیت جدید میساختن و با ویژگی های جدید (حال تکسچرهاشم تغییر میدادن) کافی بود !

اینی که ساختن مفت نمی ارزه !

محمود هم بهم گفت با گیم پلی بازی حال نکرد!

این همه منتظر بودیم و چی شد آخرش!

هرچند من به پچ ها امیدوارم

لینک به ارسال
مهمان
I've had a look at what GPU-Z says about VRAM usage in this game.

Running a GTX680 with 2GB VRAM, on maxed out settings. 1080p resolution, no AA (just FXAA which is post processing).

Even the campaign map is pushing to 1900MB usage.

In battles it's maxed at 2048MB.

Pretty incredible, so I guess it's upgrade time for anyone with less than 3GB?

میگه بازی رو آنالیز کرده با نرم افزار GPU-Z نتیجه این شد که در کمپین بازی 1900 مگابایت از حافظه گرافیک رو اشغال میکنه و تو بتل 2048 مگ از حافظه رو اشغال میکنه (سیستم های زیر 3 گیگ حافظه گرافیک به شدت افت فریم دارن) مشکل بازی همینه دقیقا ! CA باید راهی پیدا کنه مثل بازیهای عظیم کمتر از 1 گیگ رم گرافیک استفاده کنه و تکسچر ها رو حافظه یا رم کامپیوتر لود کنه !

خلاصه گفتن که CA توتال وار بعدیشو که بزنه(احتمالا مدیوال 3) 5 گیگ حافظه گرافیک نیاز خواهد داشت

کسی که اینو گفته میگه GTX 680 داره !

کرایسیس 3 حتی از این مقدار حافظه گرافیک اسفاده نمیکرد! در تعجبم CA گند زد!

حالا ببینید CA چی پاسخ داده است :

Hi guys,

I am sorry you have had issues with performances.

Our team is currently working to improve the situation you guys are experiencing.

In order to help you I will need more information. Could you please give the following information?

- How many average FPS are you getting on Low settings during a battle?

- Could you please attach a dxdiag if your performances are below 10fps in Low graphics settings?

You can attach a dxdiag as explained in our FAQ: http://forums.totalwar.com/showthrea...l=1#post640392

Thanks for your support and understanding.

Paolo CA

میگه تازه دارن کار میکنن که بازی رو بهتر کنن !

بعد میگه ما به اطلاعات شما نیاز داریم که بگید به ما :

چه مقدار FPS در تنظیمات LOW (!) دارید؟

داره روی تنظیمات LOW کار میکنه تازه ! وقتی برسه به Extreme واچ داگز منتشر شده !

لینک به ارسال
مهمان

من تا الان دسترسی به کامپیوتر خودم نداشتم رو لپتاپ بازی میکردم و کلی افت فریم داشتم

الان روی سیستمم نصبش کردم اصلا افت فریم نه در کمپین نه در بتل با بالاترین تنظیمات نداشتم (دکمه uNLIMITED GRAPHICS MEMORY ) نیز فعال بود درصورتی که حافظه گرافیکم 1 گیگ هست

فقط بعضی جاها یکم افت فریمکی ایجاد میشد ولی خیلی کم اونم در صحنه های شلوغ ! بخش آموزشی روم خیلی چسبید و تموم شد

بریم برای دستگرمی با فکشن روم !

مشخصات سیستممو به سنتری ها گفتم اونا میگن به هیچ وجه رو LOW هم نمیتونی بازی کنی حالا دیدیم که شد ! سیستم من جنی هست :D زیاد قوی نیست ولی بدون افت فریم روم رو تونست و بازی برام خیلی جذاب شد

راستی SweetFx که گفته بودم میسازم برای روم دارم میسازمش که رنگ پردازی و ... رو اصلاح کنه چون تخصصم تو گرافیک بازیهاست

البته قصد داشتم یه کارت گرافیک بگیرم ولی حالا دیگه نمیگیرم !

برای من روم مشکلی نداشت من تعجبم سیستمم متوسط هست افت فریم نداشتم ولی بعضیا با سیستم های غول داشتن

دلیلش اینه :

1 مال من کرک شدس و 5 دی وی دی هست و حجم بازی 19.5 گیگ هست

2- سیستممو آپتیموم کردم یعنی بهینه سازی کردم

3- 10 درصد اوکلاک صحیح انجام دادم دمای گرافیکم تا 70 درجه وای میسه و هیچ مشکلی نداره (ولتاژ اضافی ندادم بهش فقط سرعت پردازش رو 10 درجه بالاتر بردم) تو کاتالوگ کارت گرافیک نوشته این کارتی که دارم تا 110 درجه رو میتونه تحمل کنه ولی خوب همین 70 خوبه تنظیماتی کردم روی سیستم فن گرافیک و فن کامپیوتر و خنک سازی بسیار تسهیل شده

4- از گیم بوستر و گیم گین استفاده میکنم

5 - رم 8 گیگ دارم (ویندوز 32 بیتی که محدودیت استفاده از رم رو برداشتم)

6_آخرین درایور گرافیک رو نصب کرده ام

7_پچ اول بازی رو نریخته ام (به دلیل مشکلی که داره آسمون قرمز)

با این وضع در کمپین و بتل هیچ افت فریمی نداشتم

برای اینکه به سیستم فشار نیاد Shadow رو به جای exterme گذاشتم روی high ولی بقیش رو extereme هست البته عمق دید میدان یا همون DOF نیز در وضعیت high هست که دور دست ها به شکل بلورنس در بیاد ....

من گفتم وقتی کرایسیس 3 و ... رو میتونه اینم میتونه ! حتی با اینکه در عرضه جهانی مشکل افت فریم وجود دارد :P

خلاصه با بازی خیلی گرم شدم

لینک به ارسال
مهمان

و در نهایت بهترین گرافیک را شاهدیم :

پچ بازی رو نصب نکردم ! یه بار ریختمش رو لپتاپم افت فریم بیشتر شد :D از طریف آسمونی که الان تو تصویر میبینید با پچ اول بازی قرمز و غروب مانند بود و این یک باگ بود که CA یه فیکس براش زده دیگه

پچ بعدی بازی بیاد شاید اون یه ذره افت فریم رو هم در صحنه های شلوغ نداشته باشم ! در تصویر های زیر افت فریم نبودن ولی یونیت ها که درگیر شدن یکم فریم بازی کم شد (5 تا)

دقیقا مثل شوگان بازی اجرا شد برای من ، روون و عالی

من فکر کنم جای مموری گرافیک از رم سیستم هم استفاده میشه الان 3 گیگ رم شیر شده گرافیک دارم . احتمالا تاثیرش اینقدر زیاد بوده چون لپتاپم گرافیکش 500 مگ هست و این سیستمم گرافیکش 1 گیگ. تفاوت 500 مگ فکر نکنم بتونه این همه تفاوت ایجاد کنه .

به سیستمم امیدوار تر شدم :D آخه میخواستم برم 660 ti بگیرم یا حداقل 570 که با همین سر میکنم :P

البته نکاتی بهتون بگم :

برای اورکلا کردن یا دیدن وضعیت گرافیک خود از نظر دما و سرعت پردازش و سرعت فن و دیدن نمودار به صورت زنده حتما از این برنامه استفاده کنید :پ

EVGA Precision X

اگه اور کلاک بلد نیستید دست به تنظیمات اورکلاکش نزنید که سرعت پردازش رو زیاد کنید

حواستون به دما باشه که از 70 بیشتر نشه کلا اگه بیشتر شه میتونید تنظیمات سرعت چرخش فن گرافیک رو بالا ببرید

راستی من به یه نتیجه جالب دیگه رسیدم وقتی depth of field فعال باشه افت فریم کمتر از حالتیست که فعال نیست !

یادتون باشه حتما گیم بوستر رو دانلود کنید و برای اجرای بازی ، اجراش کنید دلایل :

گیم بوستر میاد برنامه های پس زمینه رو که سی پی یو رو اشغال کردن رو میبنده و سی پی یو بهتر میتونه بازی رو پردازش کنه ، بیشتر افت فریم بازی مربوط میشه به سی پی یو و نه گرافیک لذا هرچه سرعت پردازش سی پی یو بیشتر باشه و خالی تر باشه بهتر کار میکنه و سریعتر پردازش میکنه لود تکسچر ها و افکت ها میشه مال کارت گرافیک که گرافیک اونو پردازش میکنه

حالا دقت کنید گیم بوستر آخرین ورژن یه امکانی داره به اسم game defrag اونو بزنید و محل فولدر روم 2 رو بهش بدید تا دیفرگ کنه این کار بسیار خوبه چون تمام اطلاعات رو دسته بندی و سازماندهی میکنه که سیستم به راحتی بتونه دسترسی به اطلاعات بازی داشته باشه همونطور که defrag کردن موجب افزایش سرعت ویندوز میشه defrag کردن بازی توسط گیم بوستر نیز به طرز عجیبی موجب افزایش سرعت بازی میشود

اگر روم 2 اجرا نشد :

کرک خراب است

سی پی یو ضعیف است

رم کم است

اگه اجرا شد ولی صفحه سیاه شد :

گرافیک ضعیف است

Screenshot6217.jpg

Screenshot5908.jpg

Screenshot3280.jpg

Screenshot4820.jpg

لینک به ارسال

بهت تبریک میگم واقعا سیستمت گل کاشته اگه میشه این اورلاک را به ما هم یاد بده :D

من هنوز بازی را نصب نکردم که امتحانش کنم :(

عکسا را خودت گرفتی؟

لینک به ارسال
مهمان

بله خودم تهیه کردم پکیج گرافیکی sweetFx رو ویرایش کردم رو بازی نصبش کردم بازی رو آوردم بهترین فکشن رو با بهترین یونیت بازی عکس برداری کردم کلی هم عکس گرفتم

واقعا اورکلاک محشر میکنه به شرطی که دما زیاد نشه و ولتاژ ندی بهش :D اورکلاک کردن تو اینترنت پر آموزشه حالا وقت کنم خودم یه آموزش درجه یک میذارم درضمن کارت گرافیک تو یکم (یه ذره ) از مال من بهتره لذا تو نیز میتوانی بازی رو بدون افت بازی کنی ! سی پی یوت هم که خوبه :D

تو روم 2 یک چیز جدید هست که تاحالا نداشتیم ! تعداد 40 یونیت در یک ارتش ! در عکس 1 پست قبلیم 40 یونیته بود !

اینم دو تا عکس دلنشین ! یک چیز نقطه ضعفی که داره اینه که خورشید همش در همین زاویه میتابه یعنی صبح و ظهر دربازی نیست(شب هست) امیدوارم پچ بعدی این امکان رو اضافه کنن صبح و ظهر هم باشه توش ! احتمالا به علت مشکلاتی که در نورپردازی ایجاد میشد این کار رو نکردن ! چون سیستم بازی کلا فرق کرده!

Screenshot90842.jpg

Screenshot88502.jpg

لینک به ارسال

سلام به همه بچه هاي گل انجمن ...

در كنار اين همه مشكل ، چند تا ايراد كلي هم داره ! (البته به نظر من)

فيلم شروع بازي اصلا قبل مقايسه با فيلم شوگان 2 نيست :(

واسه من هيچ فيلمي تو جريان بازي نداره (مثلا كشتن جنرال ها و يا ...)

رو هر سيستم يه جور كار ميكنه (واسه من اينقدر باگ داره كه اعصابم خورد ميشه ... مثلا نيروهايي كه قهوه اي رنگ هستن *نيروي مردمي* هر وقت جابه جا كنم ميپره بيرون از بازي)

و چند چيز ديگه

در كل به نظر من خوبه ... من با تغييرات شهرها بشدت حال كردم :lol:

همينطور تنوع يونيت

اما كاش اين نور و جنگولك بازي هايي رو كه بعضي وقتها دور شهر و يا ارتش ها رو ميگره نداشت ... به نظر من خيلي جالب نيست

لینک به ارسال
مهمان

فیلم اول شوگان 2 خیلی باحال بود !

بله تو بازی کلا فیلم نداره و خیلی کمه حتی وقتی یک واندر مثل اهرام ثلاثه رو بگیری فیلم نشون نمیده بر خلاف روم 1 !

اون کرش یا پریدن بیرون به خاطر پایین بودن سی پی یوت هست (مشخصات سیستمتو توی پروفایلت وارد کن ببینم چهطوری هست)

شهر ها خیلی عالی هستند چیزی که خوشم میاد اینه که دیگه مثل روم 1 یا مدیوال 2 نیازی نیست تو هر شهری یه ارتش بذاری !

اون جنگولک بازیها برای زیبا سازی جلوه های ویژست ولی قبول دارم خوب موجب افت فریم میشه

در کل فریم بازیت چنده ؟ رو چه گرافیکی میری؟

اینم چند تا عکس که خودم گرفتم :

Screenshot15372.jpgScreenshot11517.jpg

Screenshot17684.jpg

Screenshot20420.jpg

راستی سلام قاسم آقا :D

لینک به ارسال

در كل نمره 9.5 بسه واسش (روم 2) ...

كار تو قسمت هاي مختلف هم سخت تر شده ... بايد حتما ترجمه كنيم و يه راهنما تو انجمن بزاريم !

يه چيز ديگش هم ضايع هست ... با ارتش مستقيم ميري تو دريا و كشتي ميشه :o

با عقل جور در نمياد ... مثلا قرار بود بازي واقعي تر بشه ؛

سيستم : رم 2 گيگ

سي پي يو 5200

كارت گرافيگ اي ام دي 64 ايكس (1 گيگ)

لینک به ارسال
مهمان

با فکشن پارت خیلی خیلی سخته بازی همه بهت حمله میکنن ! از اون باکتریا هم خیلی بدم میاد !

لینک به ارسال

اول با روم یا کارتاژ بازی کنیم تا را بیفتیم بعد با پارت قیامت می کنیم :D

لینک به ارسال
مهمان

ایده خوبیه

ولی به نظر من مناطق بیابونی ایرانو خیلی تو بازی قشنگ ساختن !

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری