رفتن به مطلب

توتال وار ایران

سایت و انجمن های مرجع رسمی توتال وار ایران آموزش مودینگ سری توتال وار و ساخت بسته های الحاقی، دانلود مود، آموزش های مرتبط با بازی های توتال وار، خرید سری توتال وار اسکایریم و مود های مرتبط با بازی اسکاریم
کانال تلگرام

عنوان جدید توتال وار Total War: THREE KINGDOMS

این بازی که به تازگی توسط شرکت CA معرفی شده است در پاییز 2018 منتشر می شود و بازیکن قادرخواهد بود تا برای اولین بار در سری توتال وار دوران فئودال چین را تجربه کند. پرسش و پاسخ از مدیر شرکت CA در سایت توتال وار ایران
کانال تلگرام مشاهده جزییات

دانلود نسخه کرک شده Total War Warhammer 2

شرکت توتال وار کریتیو اسمبلی با ساخت Total War: Warhammer II به خوبی به همگان ثابت کرد که عزم خود را برای ساخت هرچه بهتر سه‌گانه‌ی Total War: Warhammer جزم کرده و قصد دارد رکوردی بزرگ از خود به جای بگذارد. رکوردی که در نهایت قرار است به بزرگ‌ترین تجربه‌ی توتال‌وار و چه بسا بزرگ‌ترین تجربه‌ی بازی‌های استراتژی تبدیل شود و نام این استودیو را برای همیشه به عنوان پرچم‌دار بازی‌های استراتژی نوبتی ثبت کند.
کانال تلگرام دانلود کنید

دانلودمستقیم آخرین نسخه روم 2 توتال وار 2017

کانال تلگرام دانلود کنید
آخرین اخبار
  • خبر جدید:
  • توتال وار ایران به روز رسانی شد
war

بهترین فکشن بازی امپایر

پست های پیشنهاد شده

آخه چه سودي براش داشته كه قزلباش ها رو افغاني كنه !

(يه بار تو كابل شورش شد‌، شورشيا از دم همه قزلباش بودن !)

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
Napoleon مهمان

بعید نیست کار افغانی ها یا هندی ها باشه.همینمون مونده بود.

لینک به ارسال

اره دیگه همین مونده بود چهار تا اشغال افغانی برا ایرانیا شاخ بازی در بیارن اگه هنوزم کشورگشایی بود میرفتم افغانستان رو با خاک یکسان میکردم زنو بچهو پیرزن و پیرمردو مردو از دم میکشتم

لینک به ارسال

اين متن رو خود CA نوشته

توي توضيحات يونيت ها توي امپاير هم هست

مثلا تفنگچي هاي كرد رو هم افغاني كرده !!!!!!!!!!:@:@

لینک به ارسال

به نظر من بهترينش هلند هست چون توي اروپا و قاره آمريكا و اقيانوس هند سرزمين داره و نزديك TRADE POINT ها هم هستن خيلي خوب ميشه بازي رو شروع كرد

لینک به ارسال

چرا نوشتین انگلیس انگلیس یعنی انگلستان در جنوب جزیره بریتانیا این چیزی که در بازی است بریتانیا هست نه انگلیس اگر گذاشتین ایرلند و اسکاتلند انقلاب کنن اون موقع شما انگلیس هستین بله فقط بریتانیا

تروخداااااااااااااااااا اين رو ببينيد توي ويكي پدياي توتال وار نوشته راجع به قزلباش ها :

Historically, the Qizilbash tribes settled in northern Afghanistan and the middle of Mughal India.

لینک به ارسال

سوئد سوئد

بهترین فکشن

عین مور ملخ به این ور اون ور حمله کردم تقریبا تمام حکومت های فرعی امپایر مستعمره ی منن و فقط اسپانیا از حکومت های اصلی مونده

باورتون میشه اولین بار بود که امپایر رو رفتم (با سوئد) تا الان ادامه دادم{پوزخند}

از سریلانکای هلند تا اون شهر شمالی انگلیس هست در کانادا همه مال منه راستی همهی اسپانیا رو گرفتم فقط new spain و چند شهر دیگه مونده{پوزخند}

لینک به ارسال

آره مخصوصا ارتششون البته توقعی هم نمیشه داشت وقتی بازی ساخت بریتانیا باشه کشور مادر رو خوب میسازن

لینک به ارسال

نه نبود فرانسه بود از قرن نوزدهم بریتانیا قدرت برتر بود و به تدریج از 1780 90 به بعد مخصوصا در جنگای ناپلئونی قوی شد

لینک به ارسال
Aryamehr مهمان

راستی من جایی ندیدم که انگلیس توسط کشوری دیگه در تاریخ فتح بشه به غیر از روم.

لینک به ارسال

آره.ژاپن هم فکر کنم همین طور بوده.کلا فکر کنم کشورایی که تو جزیره قرار دارن کمتر مورد تهاجم قرار گرفتن و در دفاع بهتر عمل کردن.

لینک به ارسال

عربستان هم همينطور

البته اون دليلش اينه كه جز يه مشت بيابون و تازى(سگ وحشى)چيزى نداره

و هيچكس ارزش حمله به اونجا رو به خودش نميده

لینک به ارسال
Aryamehr مهمان

اما من فکر کنم که ایران یه زمانی اون جا گرفت.{فکر کردن}

لینک به ارسال

نه نگرفت اما نفوذ داشت ایران یمن رو گرفت چون تو تجارت اهمیت داشت و گرنه حجاز از بس بیابون بوده به دردشون نمیخورده و جالب اینجاست که حتی شاهان ساسانی برای کعبه نذرهایی رو میفرستادند

لینک به ارسال

عثمانی ضیف شد آخه تو اروپا هم همه جاهاشو گرفتن یونان آزاد شد و در آفریقا هم مصر آزاد شد اما بد رفت زیر نظر بریتانیا و کلا در قرن نوزدهم به عثمانی مرد بیمار اروپا میگفتن باور کنید وضعیت عثمانی یه جورایی از ایران هم بدتر شده بود چون همه چیز نزدیک به جنگ داخلی شده بود اما تو ایران زمان قاجار نه درسته که مشروطه ای بود اما در عثمانی وضع چنین بود 1 عده ای گفتن عثمانی خلیفه مسلمین هست و باید دوباره قوی شه 2 عده ای کفتن در بین مردم عثمانی ترک ها از هم بهترن (اختلاف نژادی) 3 ینی چری های زمین دار مردم رو به ستوه در اورده بودن4 انقلاب صنعتی از بریتانیا آغاز شد و به اروپا رسید اما به عثمانی نرسید و غیره هنوز هم اگر اسم ترک رو در یونان و رمانی ببری میخوان کلتو بکنن از جا

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری