رفتن به مطلب

توتال وار ایران

سایت و انجمن های مرجع رسمی توتال وار ایران آموزش مودینگ سری توتال وار و ساخت بسته های الحاقی، دانلود مود، آموزش های مرتبط با بازی های توتال وار، خرید سری توتال وار اسکایریم و مود های مرتبط با بازی اسکاریم
کانال تلگرام

عنوان جدید توتال وار Total War: THREE KINGDOMS

این بازی که به تازگی توسط شرکت CA معرفی شده است در پاییز 2018 منتشر می شود و بازیکن قادرخواهد بود تا برای اولین بار در سری توتال وار دوران فئودال چین را تجربه کند. پرسش و پاسخ از مدیر شرکت CA در سایت توتال وار ایران
کانال تلگرام مشاهده جزییات

دانلود نسخه کرک شده Total War Warhammer 2

شرکت توتال وار کریتیو اسمبلی با ساخت Total War: Warhammer II به خوبی به همگان ثابت کرد که عزم خود را برای ساخت هرچه بهتر سه‌گانه‌ی Total War: Warhammer جزم کرده و قصد دارد رکوردی بزرگ از خود به جای بگذارد. رکوردی که در نهایت قرار است به بزرگ‌ترین تجربه‌ی توتال‌وار و چه بسا بزرگ‌ترین تجربه‌ی بازی‌های استراتژی تبدیل شود و نام این استودیو را برای همیشه به عنوان پرچم‌دار بازی‌های استراتژی نوبتی ثبت کند.
کانال تلگرام دانلود کنید

دانلودمستقیم آخرین نسخه روم 2 توتال وار 2017

کانال تلگرام دانلود کنید
آخرین اخبار
  • خبر جدید:
  • توتال وار ایران به روز رسانی شد
Aryamehr مهمان

کدام نوع حکومت در بازی بهتر است؟

پست های پیشنهاد شده

Aryamehr مهمان

به نظر شما کدام حکومت بهتر هست؟

1-مشروطه ی سلطنتی 2-سلطنت مطلقه 3- جمهوری

به نظره خوده من مشروطه ی سلطنتی (constitonation monarchy) چون هم مردم راضی هستند و هم اشراف زادگان و هم روابط دیپلماتیک کشورت با بقیه بد نمیشود و با خیال رات تا آخر عمره شاهت یک حاکم داری. و اینکه در این نوعه حکومت در بازی وزیران هم اغلب تغیر نمی کنند و این خیلی خوب هست.

ولی در سلطنت مطلقه (absolute monarchy) با اینکه یک شاه داری و وزیران هم دست تو هستند و روابط دیپلماتیکت هم خیلی خوب هست ولی مردم زود دلشان میخواهند شورش کنند .

در جمهوری( republic ) هم روابط دیپلماتیکت بد هست و خیلی سریع دربار و حاکمت عوض میشود ولی مردم با خیال آسوده زندگی میکنند.

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

باید اول پادشاهی باشی بعد با چند تا ابر قدرت پیمان دوستی ببندی بعدش بری یه شورش تو پایتخت انجام بدی بعد شاهو میترکونی و بعد دل مردمو بدست میاری به نظر من جمهوری بهتره چون اگه بتونی از مردم پول بگیری میتونی همه جا رو تصرف کنی پس دیگه نیازی به دیپلماسی نیست

لینک به ارسال

گزینه دو .مردم رو راحت میشه ساکت کرد

به شر ط انکه واقعا شاه خوبی براشون باشی مثلا به شهرهای کشور برسی زمین ها کشاورزی رو بسازی و از این کارها

نشد درون شه های ملتهب ارتش قرار میدی

یا مالیات شون رو می بخش تا زمانی که ساکت شن

و راه اخر سرکوب اگر بازهم شورش کردن انقدر سرکوبشون می کنی تا دیگه فکر شورش به سرشون نزنه

مثلا من وقتی وین رو گرفتم حداقل 6بار علیه ما شورش کردن ولی انقدر سرکوبشون کردم تا آدم شدن

لینک به ارسال
Aryamehr مهمان

من با فرانسه که پادشاهی مطلقه بودم هر سه ترن شورش میشد!

من همیشه مالیات هارو میچسبونم به کف کف یعنی حداقل مالیات رو مگیرم و همه ی درآمدم از تجارت هست.

لینک به ارسال
Aryamehr مهمان

تروجان عزیز بحث در مورده بازی هست نه بررسی سیاسته روز!

لینک به ارسال

گزینه دو .مردم رو راحت میشه ساکت کرد

به شر ط انکه واقعا شاه خوبی براشون باشی مثلا به شهرهای کشور برسی زمین ها کشاورزی رو بسازی و از این کارها

نشد درون شه های ملتهب ارتش قرار میدی

یا مالیات شون رو می بخش تا زمانی که ساکت شن

و راه اخر سرکوب اگر بازهم شورش کردن انقدر سرکوبشون می کنی تا دیگه فکر شورش به سرشون نزنه

مثلا من وقتی وین رو گرفتم حداقل 6بار علیه ما شورش کردن ولی انقدر سرکوبشون کردم تا آدم شدن

لینک به ارسال

مشروطه بهترینه

توی مطلق نمیتونی رضایت مردم رو جلب کنی

توی جمهوری هم شخصا خوشم نمیاد . زیاد اختیارات نداری

لینک به ارسال
Aryamehr مهمان

اوه من از اونا خیلی دارم خیلی خوبه!

لینک به ارسال
Aryamehr مهمان

آره ولی با تجارت چایی و شکر و نخ خیلی پول در میاری.

به خصوص عاج فیل.

لینک به ارسال

کلا" هنذ پر معدن الماس و جواهراته مخصوصا" اون پایینش و جزیره ای که هلند داره اونا رو بگیری خیلی درامد داره همه سرشار از طلا و جواهراته و هم بند های مهمی هستن.

لینک به ارسال

جووووووووووون داداش کوتاه بیا خوب همش مستعمره میخواد تازه حداقل 30 ترن طول میکشه تا مستعمره بگیری نازه اگه ساحلی باشی سر مستعمره هم که همیشه دعواست عاج فیل رو که نمی تونی از پاریس صادر کنی

تروج راست میگه من که هر بار رفتم تو اولین موقعیت هند رو تصرف کردم لا مصب پولت رو میترکونه فقط 10،11 هزار فوند تو هر ترن از همین یه تیکه جا بهت میده

لینک به ارسال
Aryamehr مهمان

من کل جاهایی که میشه کشتی تجارت کنه رو دارم همه ی عاج غیل در دو منطقه و فلفل در شرق آسیا و قهوه هم زیاد در آمد نداره.

تنباکو هم خوبه.

لینک به ارسال

اره همه جا برا پول در اوردن راه هایی هست.اما سرزمین های غنی خیلی خفنن کلی پول در میاری مثلا" معدن الماس هند رو با کدوم یکی از اون هایی که شما گفتی می شه مقایسه کرد البته من ایرانم و نزدیک اما شما.تو امریکا پر طلاست. اون بند هایی که کشتیتو می خوابونی توشون هم خیلی خوبن

لینک به ارسال

شرمنده اشتب نوشتم صلاح الدین خان

اونا مال شرایط عادیه نه شرایط اضطراری

اولا شورش مردمی ارتشش اونقدر قوی نیست که از پا درت بیاره مگر اینکه چندتا شهر با هم قیام کنن

بعد وقتی تو وضع کشورت برسی انا بیکار نیست که هی شورش کنن

چه خبر سی سال خدا وکیلی توی نهایتا 7سال جنوب هند رو گرفتم از بصره با کشتی نیرو فرستادم در عرض 4سال گرفتم اونجا رو ولی خدایی خیلی سخت بود

لینک به ارسال

مطلقه عالی هست ام وقتی کشورتون بزرگ میشه من بهتون جمهوری پیشنهاد میکنم چون مردم راضی تر میشن

لینک به ارسال

بابا نيازي نيست كه حتما ماليات رو براي درآمد بالاببريد

مطلقه ي بهترينه

چون همه ي اختيارات دست خودته ...

لینک به ارسال

آقا بهترین پادشاهی مطلقه ست و نه هیچی اگرم شورش کردن پدر مردمو در میاری تا دیگه از این غلطا نکنن!!!!!{پوزخند}:exclamation:{خندیدن}

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری