رفتن به مطلب

توتال وار ایران

سایت و انجمن های مرجع رسمی توتال وار ایران آموزش مودینگ سری توتال وار و ساخت بسته های الحاقی، دانلود مود، آموزش های مرتبط با بازی های توتال وار، خرید سری توتال وار اسکایریم و مود های مرتبط با بازی اسکاریم
کانال تلگرام

عنوان جدید توتال وار Total War: THREE KINGDOMS

این بازی که به تازگی توسط شرکت CA معرفی شده است در پاییز 2018 منتشر می شود و بازیکن قادرخواهد بود تا برای اولین بار در سری توتال وار دوران فئودال چین را تجربه کند. پرسش و پاسخ از مدیر شرکت CA در سایت توتال وار ایران
کانال تلگرام مشاهده جزییات

دانلود نسخه کرک شده Total War Warhammer 2

شرکت توتال وار کریتیو اسمبلی با ساخت Total War: Warhammer II به خوبی به همگان ثابت کرد که عزم خود را برای ساخت هرچه بهتر سه‌گانه‌ی Total War: Warhammer جزم کرده و قصد دارد رکوردی بزرگ از خود به جای بگذارد. رکوردی که در نهایت قرار است به بزرگ‌ترین تجربه‌ی توتال‌وار و چه بسا بزرگ‌ترین تجربه‌ی بازی‌های استراتژی تبدیل شود و نام این استودیو را برای همیشه به عنوان پرچم‌دار بازی‌های استراتژی نوبتی ثبت کند.
کانال تلگرام دانلود کنید

دانلودمستقیم آخرین نسخه روم 2 توتال وار 2017

کانال تلگرام دانلود کنید
آخرین اخبار
  • خبر جدید:
  • توتال وار ایران به روز رسانی شد
مهمان

حل مشکل کرش امپایر

پست های پیشنهاد شده

مهمان
این تاپیک یک جورایی تاپیک Technical Help برای امپایر هست و هر مشکلی مربوط به گیر کردن بازی، کرش ها و CTD (Crash to Desktop) های بازی ...
دلیل این کرش اینه که مقداری که ویندوز به امپایر از رم برای استفاده می ده تا 2GB هست و وقتی امپایر به فضای بیشتری در رم احتیاج داشته باشه کرش میکنه. این CTD* هم بیشتر موقعی اتفاق می افته که چند تا جنگ پشت سر هم انجام می دید. همچنین گاهی بعد از یک مدت بازی کردن سرعت بازی کم میشه که اون هم به خاطر همین مشکله. این آموزشی که میگم باعث مقدار فضایی که امپایر می تونه ازش استفاده کنه رو از 2GB به 2.5GB افزایش میده. ولی خب معلومه که میزان رم شما باید از 2 گیگ بیشتر باشه تا این کارو بکنید.

1. آماده کردن ویندوز برای اجازه دادن به هر یوزر برای استفادهء بیشتر از 2 گیگ (این بخش فقط برای ویندوز های 32 بیتی هست و ویندوز های 64 بیت نیازی به انجام این کار ندارند.)

XP 32

فایل boot.ini رو که در درایو ویندوز شما هست (معمولاً درایو C) پیدا کنید.
این فایل جزو system files محسوب میشه و حتی اگه show hidden files and folders رو تیک زده باشید باز هم نشون داده نمیشه. بلکه در کنار همون show hidden... یک گزینهء دیگه هست به اسم hide protected operating system files که با برداشتن تیک اون این فایل نشون داده میشه.
روی boot.ini کلیک راست کنید و تیک read only رو بردارید.
فایل boot.ini رو بازی کنید.
در بخش [operating systems] یک خط هست که به این صورت شروع میشه: "multi(0)disk(0)rdisk(0)partition(1)\WINDOWS="Windows XP Professional..." (البته روی سیستم شما ممکنه مقداری با این فرق داشته باشه). کل اون خط رو کپی و در زیرش paste کنید. حالا اگر اشتباهی هم بکنید در دستکاری این فایل دیگه مشکلی برای بالا اومدن ویندوزتون پیش نمیاد.
در انتهای خط جدیدی که با کپی کردن ایجاد کردید، این عبارت رو بنویسید (بدون "" ها) "/3GB /USERVA=2500"
تو همون خط پایین توی یک قسمتش نام و مدل ویندوز رو داخل دو " " نوشته (مثلا "Microsoft Windows XP Professional")، اون رو به "Windows XP 3GB" تغییر بدید.
فایل رو ببندید و save کنید.
روی فایل کلیک راست کنید و اون رو به حالت read-only برگردونید.

VISTA 32

روی استارت کلیک کنید، All programs و سپس Accessories. روی command prompt کلیک راست کنید و روی run as administrator کلیک کنید.
در command prompt این عبارت رو تایپ کنید: bcdedit/set increaseuserva 2500
مطمئن بشید که پس از این که این عبارت رو تایپ و enter کردید توی همون command prompt پیغامی به شما داده میشه که درخواست شما درست انجام شده باشه. برای این که مطمئن بشید می تونید تایپ کنید: bcdedit که تغییرات انجام شده رو لیست می کنه.
command prompt رو ببندید. این کار تاثیرش رو پس از یک بار ریستارت کردن میگذاره ولی هنوز ریستارت نکنید.

2. آماده کردن exe ـه امپایر برای استفادهء بیش از 2GB

فایل batch زیر رو دانلود کنید و اون رو هر جایی که خواستید extract کنید: http://www.4shared.com/file/93565375/aa63cbf3/3GB_enabler_for_Empire.html
به جایی که امپایر رو نصب کردید برید و فایل exe (اجرا کننده)ء امپایر رو کپی کنید توی فولدری که فایل بالایی رو اونجا extract کردید. حالا exe ای که توی خود فولدر امپایرتون هست (همونی که الان یک کپی ازش گرفتید) رو به یک اسم دیگه تغییر بدید (فرقی نمی کنه به چه اسمی).
به فولدری که فایل دانلودی رو در اون extract کردید برید.
فایل readme.txt در مورد چگونگی کار کردن این فایل توضیح داده. به طور خلاصه بگم که اول باید فایل startme.batch رو باز کنید، سپس از شما میخواد که یک دکمه رو فشار بدید، پس از اون چند انتخاب میاد که شما باید دکمهء A رو بزنید. پس از این که کار تموم شد و برنامه دوباره از شما خواست یک دکمه دلخواه رو فشار بدید، برای این که مطمئن بشید که کار درست انجام شده دکمهء V رو بزنید و اینتر کنید، حالا اگر به بالای صفحه برید باید توی یک خط (تقریبا خط 10 ـم) نوشته باشه "Application can handle large (>2GB) addresses" اگر این نوشته باشه یعنی کار درست انجام شده.
حالا exe ـه دستکاری شده رو به فولدر امپایرتون کپی کنید.

3. یک بار ریستارت کنید تا تغییرات اعمال شده انجام بشن.

نحوه برگردوندن تغییرات

اگر به هر دلیلی خواستید تغییرات انجام شدتون رو برگردونید، برای exe ـه امپایر که قبلا یک بکاپ گرفته بودید (همون تغییر نام فایل exe ـه اصلی امپایر). اما برای درست کردن ویندوز برای ویندوز XP تنها کافیه که خط آخر در فایل boot.ini رو حذف کنید، برای ویستا هم باید در command prompt تایپ کنید bcdedit /deletevalue increaseuserva و سپس اینتر و ریستارت. حالا همه چیز به حالت اول بر می گرده.

1- اگر مشکلی هم برای کامپیوتر شما پیش اومد مسئولیتش با من نیست. به قول معروف do it at your own risk. اگر هم مشکلی پیش بیاد میشه از توی safe mod براحتی حلش کرد و اصلاً کار مشکلی نیست.
2- نظر های همون صفحهء اول اون تاپیک رو خوندم بعضی ها گفته بودن با این کار ساعت ها بازی کردن ولی این مشکل کرش دیگه براشون پیش نیومده بوده. حتی یکی از کارکنان CA که عضو TWC هست هم خیلی از این فرد تشکر کرده و گفته که اتفاقاً برای پچ بعدی در نظر داشتن این مشکل رو حل کنند.

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
Aryamehr مهمان
ببخشید شما در سایت قبلی گفته بودید که میتوان در بازی درخت خانوادگی بیاورید من آن کار ها رو انجام دادم ولی هر دفعه که از بازی خارج میشوم دفعه ی بعد دوباره مثل اولش میشود!

لینک به ارسال
براي اين كه اين اتفاق نيافته بهتره از mod manager امپاير استفاده كنيد .
http://www.twcenter.net/forums/showthread.php?t=240335

لینک به ارسال
Shogun مهمان
من توی بازی Empire در کمپین اصلیش در اپیزود دوم مشکل دارم.مشکلش هم اینه که یه بخش از نقشه سیاه شده و نمیشه شهر های دیگه رو گرفت و بازی تموم بشه.اگه مشکل از کرکه لینکشو بزارید.

لینک به ارسال
منم كلا تو اپيزود اول مشكل دارم كه بعدش كرش ميكنه
اگه كسي كرك سالم داره بذاره لطفا

لینک به ارسال
Shogun مهمان
یک مشکل دیگه هم دارم توی بازی صدای تفنگ ها و سربازا نمی یاد.اگه میشه یک کرک هم در این مورد معرفی کنین.

لینک به ارسال
Shogun مهمان
اگه توی سی دی نبود از کجا دانلود کنم؟

لینک به ارسال
بايد سرچ كنيد sound fix empire tw يا همچين چيزايي
پيدا ميشه ولي حجمش زياده
700-800 مگي هست فكر كنم

لینک به ارسال
مهمان
محمودسرعت اینترنتت چنده که می گی 700 800 مگی هست؟؟خیلی ریلکسی ها

لینک به ارسال
Napoleon مهمان
من با 256 1 گیگابایت هم دانلود کردم.

لینک به ارسال
مهمان
من با 128 2.5 دانلود کردم مشکل زمان هست

لینک به ارسال
عزیزه دل اون پست اولی رو بخون متوجه میشی چیه
لینک این Batch فایل که اقای aztec تو پست اول گذاشته قابل دانلود نیست
کسیم اصلا نیست که بخواد بهش رسیدگی کنه ببینه درسته یا نه!!!!

لینک به ارسال
Napoleon مهمان
وایسا تا محمود بیاد از اون بپرس.بهش پ.خ بده.

لینک به ارسال
Shogun مهمان
من یه سوال در مورد حل این مشکل دارم:کامپیوتر به هم نمیریزه؟تو نسخه ی من بازی کرش نکرد یعنی نیاز به این کار ها که نیست؟

لینک به ارسال
Shogun مهمان
توی نسخه ی دارینوس هم این مشکل رو ندارم یا این مشکل فقط به بعضی نسخه ها محدود میشه؟

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری