رفتن به مطلب
آخرین اخبار
 • خبر جدید:
 • توتال وار ایران به روز رسانی شد

امپراطور ارمان

کاربر ساده
 • تعداد ارسال ها

  9
 • تاریخ عضویت

 • آخرین بازدید

 • روز های برد

  1

آخرین بار برد امپراطور ارمان در فروردین 14

امپراطور ارمان یکی از رکورد داران بیشترین تعداد پسند مطالب است !

درباره امپراطور ارمان

Profile Information

 • علاقه به توتال وار
  attila total war

آخرین بازدید کنندگان نمایه

327 بازدید کننده نمایه
 1. امپراطوری آلان 2

  امپراطوری آلان در رویای فتح کل منطقه و یک چیز دیگه حالا اگه باور می کنید یا نمی کنید من با این فکشن روی LEGENDARY بازی می کنم .!!!!!!!!!!!!!!!
 2. بسم الله الرحمن الرحیم - پیکت ها = نام پیکت احتمال دارد بخاطرسنت رنگ آمیزی و خال کوبی بدنشان باشد.پیکت ها مردمی بودند که در اواخر عصر آهن ودر دوره اولیه قرون وسطی در شرق وشمال شرق اسکاتلند زندگی می کردند.تصور می رودکه آنها از نظر زبانی فرهنگی سلتیک شده باشند.این که آنها کجا زندگی می کردند و ماهیت فرهنگ و تمدن آنها را می توان از توزیع جغرافیای سنگ دژ هایشان که نام های بریتونی به کار رفته و سنگ نگاره های پیکتی آنان استنباط کرد.گواهی حضور پیکت ها از فتح رومی بریتانیا تا سده دهم زمانی که تصور می شد آنها با گیل ها ادغام شده اند در نوشته ها وجود دارد.آنها در شمال رود خانه های فورت وکلاید زندگی می کردند و به زبان پیکتی که درحال حاضر منقرض شده است سخن می گفتند که تصور می شد به زبان بریتانیای که توسط بریتون ها که در جنوب آنها زندگی می کردندسخن گفته می شده مربوط باشد.
 3. ببخشید چرا وقتی که می خواهم این مود را دانلود کنم و اونجای که نوشته دانلود را می زنم یک صفحه باز می شود و نوشته not found 404 و نمی شود دانلود کرد.
 4. بهترین بازی توتال وار از دید شما ؟

  دنیا فقط آتیلا توتال وار چون از هر نظر نگاه می کنی آتیلا از بقیه توتال وار ها بهتر و جذابتره . اگه بقیه توتال وار ها را دوباره ولی با کیفیت وگرافیک اتیلا می ساختند عالی می شد.
 5. مد بازی با فکشن Armenia

  ببخشید آتیلای من ورژنش 1.3.0 است.آیا مود ارمنستان با این ورژن هماهنگ است چون وقتی می خواهم از طریق مود منجر مود را اجرا کنم و وارد بازی شوم بازی هنگ می کند و مجبورم دکمهRE START را بزنم. با تشکر
 6. مراحل فارسی دی ال سی حمله اعراب

  عالیه خیلی ازش خوشم اومد
 7. امپراطوری الان

  امپراطوری الان
 8. امپراطوری الان

×