رفتن به مطلب
آخرین اخبار
 • خبر جدید:
 • توتال وار ایران به روز رسانی شد

ARYANTW

کاربر ساده
 • تعداد ارسال ها

  29
 • تاریخ عضویت

 • آخرین بازدید

 • روز های برد

  4

آخرین بار برد ARYANTW در اسفند 30 2016

ARYANTW یکی از رکورد داران بیشترین تعداد پسند مطالب است !

درباره ARYANTW

 • تاریخ تولد ۰۰/۱۰/۲۳

Contact Methods

 • مکان شما
  پیرانشهر

Profile Information

 • Gender
  Not Telling
 • علاقه به توتال وار
  مدیوال

آخرین بازدید کنندگان نمایه

454 بازدید کننده نمایه
 1. دانلود بازی Medieval II Total War

  تنها لینک دانلود نسخه کینگدامز همین می باشد و هیچ گونه لینک دانلود دیگری در اینترنت وجود ندارد ! البته نسخه 2007 کینگدامر - با پستچی بصرفه تر هستش 1 گیگ ترافیک = 4000 هزار تومان در اذربایجان غربی
 2. دانلود بازی Medieval II Total War

  در داخل cd1 بازی پوشه ای بنام کرک است داخل ان شوید و کرک را کپی کرده و داخل پوشه نصب شده بازی جایگزین کنید جایگزین ایکون بازی خواهد شد .
 3. نقاط قوت و ضعف سپاه ParThia

  نقاط قوت و ضعف سپاه ParThia پیاده نظام : نوع اول پیاده نظام حاوی 120 نفر است که در مقابل سواره نظام ها و کماندارها از خود ضعف نشان می دهند . دومین پیاده نظام حاوی 80 نفره است که قدرت بهتری دارند و ضعف انها فقط در مقابل سواره نظام هاست . خب باید بگم فقط دو نوع پیاده نظام در فکشن پارتیا وجود داره که قدرت چندانی ندارند . سواره نظام : خب کماندارا از دسته سواره نظام نیستند و باید بگم سواره نظام های پارتیا که برای ساختن انها به شهر های پیشرفته ای احتیاج داریم ولی از قدرت بالایی برخوردار هستن و پیاده نظام های قوی ای رو در هم می کوبن سرعت کمتری نسبت به سواره نظام های روم و .. دارند اما قدرت بیشتری در مقابله با کمان ها و سواره نظام های دیگر دارند . خب باید بگم که سپاه پارتیا همیشه بهتر است این سواره نظام ها رو داشته باشه ! کماندار : سپاه پارتیا از نظر تیراندازی از نظر من جز سه فکشن برتر بازی است که با وجود کماندارای روی اسب و پیاده و قلاب اندازها این برتری رو ثابت کرده . سوار کماندار : سوار کماندار دو نوع است که سرعت انها بیشتر از سواره نظام هاست اشتباه برداشت نکنید این سواره نظام نیست ! سوار کمانداره همینطور که گفتم پارتیا در تیراندازی در رتبه اول است . نوع اول سوار کماندار معمولیه ولی نوع دوم قدرت بالاتری هم در تیراندازی و هم در نبرد تن به تن دارند . نیزه انداز : قلاب انداز های پارتیا در نزدیک قدرت بالایی دارند و صف سرباز ها را در هم می کوبند اما در مقابله با کماندار ها از خود ضعف نشان میدهد و پیشنهاد می کنم برای سوار نظام ها استفاده نشود . فیل ها : عالی هستن اما فکشن های مصر و کارتاژ فیل های متنوع تری دارند . فیل ها برای مقابله با سوار نظام و پیاده نظام ها قوی عمل می کنند ما برای سوار کماندار و پیاده نظام های فکشن سپارتا و .. پیشنهاد نمی شود همچنین برای ارابه های بریتانیا و مصر ! در کل کماندارا در سپاه پارتیا حرف اول رو میزنند ! پیاده نظام های پارتیا نقطه ضعف سپاه است !
 4. دانلود بازی Medieval II Total War

  نسخه کینگدامز متاسفانه کمیاب شده منم از لینکی که گذاشتم دانلودش کردم
 5. دانلود بازی Medieval II Total War

  در شرق فقط فکشن مصر و عثمانی وجود داره و مغول و تیمووری که بعدا اضافه میشن
 6. دانلود بازی Medieval II Total War

  عذر خواهی می کنم بدلیل مشکلات نتوانستم سر بزنم در مدیوال می توان تمامی فکشن ها رو بعد از نابودی کامل ان باز کرد و نسخه ۲۰۰۶ و ۲۰۰۷ بهتر از نسخه اول است .
 7. دانلود تمامی نسخه های بازی ROME

  دانلود تمامی نسخه های بازی ROME تمامی نسخه های منتشر شده - اپدیت شده و کم حجم شده و سالم لینک دانلود : دانلود همراه با نسخه اصلی - نسخه بربریان و نسخه الکساندر - سالم و کم حجم شده لینک دانلود : دانلود نسخه Total War ROME 2 Emperor Edition + All DLCs با تمامی اپدیت ها و کرک ها و دی ال سی ها اعتبار یادتون نره
 8. دانلود بازی Medieval II Total War

  گذاشته شد ! برای اطلاعات بیشتر در مورد داستان بازی و اتفاقات ان به قسمت مقالات و بخش مدیوال برو .
×