رفتن به مطلب

توتال وار ایران

سایت و انجمن های مرجع رسمی توتال وار ایران آموزش مودینگ سری توتال وار و ساخت بسته های الحاقی، دانلود مود، آموزش های مرتبط با بازی های توتال وار، خرید سری توتال وار اسکایریم و مود های مرتبط با بازی اسکاریم
کانال تلگرام

عنوان جدید توتال وار Total War: THREE KINGDOMS

این بازی که به تازگی توسط شرکت CA معرفی شده است در پاییز 2018 منتشر می شود و بازیکن قادرخواهد بود تا برای اولین بار در سری توتال وار دوران فئودال چین را تجربه کند. پرسش و پاسخ از مدیر شرکت CA در سایت توتال وار ایران
کانال تلگرام مشاهده جزییات

دانلود نسخه کرک شده Total War Warhammer 2

شرکت توتال وار کریتیو اسمبلی با ساخت Total War: Warhammer II به خوبی به همگان ثابت کرد که عزم خود را برای ساخت هرچه بهتر سه‌گانه‌ی Total War: Warhammer جزم کرده و قصد دارد رکوردی بزرگ از خود به جای بگذارد. رکوردی که در نهایت قرار است به بزرگ‌ترین تجربه‌ی توتال‌وار و چه بسا بزرگ‌ترین تجربه‌ی بازی‌های استراتژی تبدیل شود و نام این استودیو را برای همیشه به عنوان پرچم‌دار بازی‌های استراتژی نوبتی ثبت کند.
کانال تلگرام دانلود کنید

دانلودمستقیم آخرین نسخه روم 2 توتال وار 2017

کانال تلگرام دانلود کنید
آخرین اخبار
  • خبر جدید:
  • توتال وار ایران به روز رسانی شد

مود جذاب Age Of Bronze 1.0.0


مهمان

10 تصویر

درباره این فایل

بسم الله الرحمن الرحیم
Age of Bronze - Official Release [1.3] Download [Last Updated 01/22/2016]

پیش از روم،پیش از سزار،قبل از ظهور ایران یا اسپارت،جهان در برنز ساخته شد از روی قالب های سنگی و سازه های باستانی و در تالار های فراموش شده.
جریان ثروت پادشاهی های کهن،امپراتوری زورمند هَتی ها(Hittites) یا پادشاهی ثروتمند کنوسوس(Knossos)
با دستورات پادشاهان بسیار کهن و ارتش های بزرگ و پر زرق و برقی از مردان و ارابه ها که نبرد های خونینی را انجام داده و سلطه ی خود را بسط دادند.
در حاشیه این تمدن برنزی،قبایل وحشی بربر در نبرد های تن به تن و زد و خورد ها در جنگل های کفرآمیزِ تاریک نبرد کردند و مبارزین بزرگ در نبردگاه ها تصادم شدید نمودند.
به سوی شرق و شمال،دسته های بزرگ چادر نشینان دشت ها را جست وجو میکنند درحالیکه شهر ها و شهرستان های فراموش شده در حال دفاعی نا امیدانه در برابر دشمنانی اند که آن ها را محاصره کرده اند.
این ظهور تمدن است.رویش اولین شهر ها و ابرقدرت هاست.زمانی که اولین امپراتوران احکام را بر روی سنگ حک نمودند و ملل باستانی در فتوحات وحشیانه میخیزند و زوال میابند.
این دوران،دوران قهرمانان،امپراتوری ها و خدا-پادشاهان قدرتمند است.این؛همان عصر برنز است.
معرفی
باعث افتخار است که تیم ما انتشار رسمی عصر برنز را به شما پیشکش میکند.تعمیرات اساسی ماد برای Total War : Rome 2
این ماد روم 2 را هزاران سال به عقب در دوران برنز میبرد،زمانی طولانی قبل از آنکه حتی نامی از روم به میان بیاید و زمانی که قبطیه(مصر) در دوران اوج افتخار امیزش قرار داشت.
با نسخه ی 1.3 ما برای  شما قابلیت شرکت در نبرد های سفارشی کامل با ده حکومت می آوریم.و در طول زمان به آن چیز های بیشتری اضافه خواهیم کرد.
همانطور که ما عصر برنز را بروز میکنیم شما قادر خواهید بود تا آخرین نسخه(با نمایش یادداشت Patch ها) را در اینجا دانلود کنید.
امکانات
بازی در نقش برخی از تماشایی ترین قدرت ها ی عصر برنز.
فهرست اسامی منحصر به فرد برای هر یک از حکومت ها و نمایش تعداد زیادی از مدل های سفارشی (custom models) و بافت ها(textures)
شمایل  سفارشی شده ی حکومت ها و توضیحات واحد ها
اندازه های بزرگ واحد ها بالای 240 نفر!
حکومت ها و جناح ها
امپراتوری هتی ها(THE HITTITE EMPIRE)
قبطیه(مصر،EGYPT)
می سِن(MYCENAE)
آرزاوا(ARZAWA)
تروآ(Troy)
کنوسوس(KNOSSOS)
میتانی(MITANNI)
عیلام(ELAM)
آشور(ASSYRIA)
بابل(BABYLON)
دانلود ها
لطفا توجه داشته باشید که عصر برنز هنوز به شدت در حال کار و پیشرفت است،و این تنها تمام نیت ما برای انتشار نسخه ی آلفا است.
MOD هنوز فاقد محتوای بسیاری است و بسیاری از آنچه گنجانده شده کامل نمیباشد.توجه داشته باشید که ممکن است تعداد قابل توجهی از اشکالات (Bug) وجود داشته باشد.
نسخه فعلی: 1.3
تغییرات
1.3
- اضافه شدن دو حکومت جدید: عیلام و میتانی.
-تعمیرات فاصله ی واحد ها،واحد ها بی نظم تر و فاصله ها میانشان سازمان نیافته تر است.
-پیاده کردن مکانیک های ارابه
-بسیاری از ترفند های بصری جزئی و رفع اشکال(Bug)
-هماهنگی و ترفند های بیشتر در حوضه مکانیک Battle ها
-تعدادی از توضیحات واحد ها تغییر کردند
-تغییر مکانیک نیزه های بلند(Pike ها)
پرسش و پاسخ
آیا این Mod را به آتیلا منتقل میکنید؟
در حال حاضر ما برنامه ای برای انتقال آن به آتیلا نداریم.برنامه فعلا اینست که جنگ سفارشی شده و بخش کمپینِ Mod را روی روم 2 تمام کنیم.به دنبال آن ممکن است ما آن را وارد آتیلا هم بکنیم.ما احساس میکنیم کهاین عملی تر است که Mod را به پایان برسانیم و ترجیح میدهیم تا با کار با آتیلا اشنا شویم در عین حال که بر روی Mod کار میکنیم.
چه زمانی ما کمپین قابل بازی برای عصر برنز را خواهیم دید؟
Massicio2 الان کار بر روی کمپین را شروع کرده است،با این حال؛این کار مستقل است با هدف تهیه پیش نویس ایده ها و نقشه هائی که در آینده مورد استفاده قرار میگیرد،در حالیکه کار بر روی کمپین رسمی بسیار اسان خواهد بود.اولویت اصلی ما کامل کردن جنبه ی نبرد های سفارشی Mod است.بقیه (منظور کمپین ) در حال حاضر خیلی تا اتمام فاصله دارد.

 

تهیه و مترجم این مطلب 

http://totalwarpersian.ir/profile/14405-zarmehr-sokhra/
×