رفتن به مطلب

توتال وار ایران

سایت و انجمن های مرجع رسمی توتال وار ایران آموزش مودینگ سری توتال وار و ساخت بسته های الحاقی، دانلود مود، آموزش های مرتبط با بازی های توتال وار، خرید سری توتال وار اسکایریم و مود های مرتبط با بازی اسکاریم
کانال تلگرام

عنوان جدید توتال وار Total War: THREE KINGDOMS

این بازی که به تازگی توسط شرکت CA معرفی شده است در پاییز 2018 منتشر می شود و بازیکن قادرخواهد بود تا برای اولین بار در سری توتال وار دوران فئودال چین را تجربه کند. پرسش و پاسخ از مدیر شرکت CA در سایت توتال وار ایران
کانال تلگرام مشاهده جزییات

دانلود نسخه کرک شده Total War Warhammer 2

شرکت توتال وار کریتیو اسمبلی با ساخت Total War: Warhammer II به خوبی به همگان ثابت کرد که عزم خود را برای ساخت هرچه بهتر سه‌گانه‌ی Total War: Warhammer جزم کرده و قصد دارد رکوردی بزرگ از خود به جای بگذارد. رکوردی که در نهایت قرار است به بزرگ‌ترین تجربه‌ی توتال‌وار و چه بسا بزرگ‌ترین تجربه‌ی بازی‌های استراتژی تبدیل شود و نام این استودیو را برای همیشه به عنوان پرچم‌دار بازی‌های استراتژی نوبتی ثبت کند.
کانال تلگرام دانلود کنید

دانلودمستقیم آخرین نسخه روم 2 توتال وار 2017

کانال تلگرام دانلود کنید
آخرین اخبار
  • خبر جدید:
  • توتال وار ایران به روز رسانی شد

نبرد فوق العاده Callinicum این بار با سه گرافیک جدید || ساخته شهاب کاووسی 1.0.0


مهمان

1 تصویر

درباره این فایل

درود دوستان . 

امروز (14 مهر)  این مود در صفحه اول توتال وار سنتر قرار گرفت و آخر هفته گذشته این مود را در توتال وار سنتر منتشر کرده بودم . 

Total War Iran has brought us a new mod for Total War: Attila! Historical Battle of Callinicum adds some great new features, in addition to the battle between Belisarius of the Byzantines and Āzārethes of the Sassanid Persians you can control the AI with your generals and have multiple new battle types!
 

امروز پیش نمایش و دانلود این مود را در سایت خومان قرار میدهم :

این نبرد درباره چیست ؟

در ابتدا نسخه قبلی آن را نگاهی بیندازید

نبرد امروز ما کالینیکوم نام دارد . نبرد Dara که CA ساخته را به یاد دارید . در 19 اپریل همان سال یعنی 531 میلادی بعد از شکست ساسانیان از رومی ها در Dara ، ساسانیان به تاخت و تاز در سوریه ادامه دادند و قصد داشتند یک جنگ دیگر راه بیندازند . فرمانده ارتش ایران Āzārethes به جنگ با بلیساریوس فرمانده ارتش بیزانس رفت و جنگی بین این دو در گرفت . 

ارتش ساسانیان و بیزانس مساوی بودند و هر دو تلفات فوق العاده سنگینی دادند ولی خوشبختانه پیروزی به سود ساسانیان شد . از طرفی هر ارتش یک نیروی پشتیبان نیز با خود داشتند ، ایران ارتشی از لخمی ها شامل پنج هزار سواره نظام و نیز رومی ها ارتش پشتیبانی از ghasainds و آن هم همین تعداد سواره نظام داشتند . نکته جالب این جنگ امروز ما هم همین هست در بازی 4 ارتش به جنگ هم میروند و ارتش های متحد مربوطه نیز در بازی حضور دارند و تحت کنترل هوش مصنوعی بازی قرار دارند . 

و اما نسخه جدید شامل 3 نوع گرافیک مختلف هست که پیش نمایشی از مود گرافیکی بنده میباشد و فقط یکی از سه فایل را در بازی نصب کنید. بر اساس عکس های زیر ترتیب فایل ها (نوع اول ، نوع دوم ، نوع سوم ) عکس ها را ببینید و گرافیک دلخواه را انتخاب کرده و پکیج را دانلود کنید .

سازنده : شهاب کاووسی

کارهای تحقیقاتی : دانیال مرتضی پور

آپلود در استیم : معین روحی بخش 

 

دانلود نسخه استیم : 

TYPE 1 : https://steamcommunity.com/sharedfil.../?id=527626763
TYPE 2 : https://steamcommunity.com/sharedfil.../?id=527627120
TYPE 3 : https://steamcommunity.com/sharedfil.../?id=527627381
 

 

نوع اول گرافیک جنگ :


p6qsnbb.jpg


38ajtmp.jpg


U9YGLSD.jpg


RueDNjv.jpg


OQkhEDw.jpg


ndQszF1.jpg

 

 

 

نوع دوم گرافیک جنگ
:


6WcZOqC.jpg

 

نوع سوم گرافیک جنگ 

yjPj4RO.jpg
×