نبرد تاریخی Callinicum || ساخته شهاب کاووسی 1.0.0

رایگان


1 تصویر

درباره این فایل

درود . با فیدبک عالی شما عزیزان همچنین دوستان خارجی در توتال وار سنتر اکنون نبرد دومی را که ساختم منتشر میکنم . در ابتدا این تاپیک را بخوانید

http://totalwarpersian.ir/announcement/12-آموزش-نصب-دستی-مود-های-روم-2-و-آتیلا/

 

نبرد امروز ما کالینیکوم نام دارد . نبرد Dara که CA ساخته را به یاد دارید . در 19 اپریل همان سال یعنی 531 میلادی بعد از شکست ساسانیان از رومی ها در Dara ، ساسانیان به تاخت و تاز در سوریه ادامه دادند و قصد داشتند یک جنگ دیگر راه بیندازند . فرمانده ارتش ایران Āzārethes به جنگ با بلیساریوس فرمانده ارتش بیزانس رفت و جنگی بین این دو در گرفت . 

ارتش ساسانیان و بیزانس مساوی بودند و هر دو تلفات فوق العاده سنگینی دادند ولی خوشبختانه پیروزی به سود ساسانیان شد . از طرفی هر ارتش یک نیروی پشتیبان نیز با خود داشتند ، ایران ارتشی از لخمی ها شامل پنج هزار سواره نظام و نیز رومی ها ارتش پشتیبانی از ghasainds و آن هم همین تعداد سواره نظام داشتند . نکته جالب این جنگ امروز ما هم همین هست در بازی 4 ارتش به جنگ هم میروند و ارتش های متحد مربوطه نیز در بازی حضور دارند و تحت کنترل هوش مصنوعی بازی قرار دارند . کافیست به ارتش پشتیبان فرمان دهید از طریق تصویر زیر گزینه مربوطه را زمانی که لازم شد بزنید :

3.jpg1.jpg

 

2.jpg

 

 

این جنگ نیز یک جنگ تقریبا سخت میباشد و رومی ها به شما حمله ور میشوند . با درجه لیجندری بازی کنید :)

 

طبق انتقادات وارده به نقشه قبلی منو و البته اینکه چرا بقیه جنگ ها رو پاک کردم در این نسخه ، بقیه جنگ ها سرجای خود بوده و نقشه نیز همان میباشد . 

این مود به شدت با مود قبلی یعنی نبرد ادسا تداخل داشته و باید فقط یکی را اجرا کنید


Daniel.M0rp MEHDI453 پسند شده
 گزارش این فایل